הסיפור מאחורי AATU

הטבע גרם להתפתחות הכלבים והחתולים כטורפים, אוכלי בר, בעלי חיים המפיקים את האנרגיה שלהם והדרישות התזונתיות בעיקר מחלבון בשר. וזה בדיוק מה שעמד לנגד עניינו בגיבוש המתכון הייחודי של AATU – תזונה בעלת אחוזי חלבון בשר גבוהים המועשרת בירקות, פירות, עשבי תיבול, תבלינים וצמחים בוטניים.

AATU הוא המזון הראשון בעולם עם מקור חלבון יחיד באחוזים של 80/20% בתזונה הכלבים ו – 85/15% בתזונה החתולים.

AATU עשוי מבשר טרי ללא חומרים משמרים בשיטת בישול בסו-וויד, טכניקת בישול השומרת על הערכים התזונתיים של המזון בצורה מיטבית עקב בישול בסביבה סגורה ומבוקרת.

כל מתכון עשיר וכל כך מרוכז שב AATU משתמשים בכ- 2.5 ק"ג של מרכיבים בכדי ליצור 1 ק"ג של מוצר מוגמר, כך שעל מנת לקבל שק של 10 ק"ג צריכים להשתמש ב 25 ק"ג של חומרי גלם!

AATU עשוי ללא דגנים, ללא תפוח אדמה לבן וללא גלוטן ובעל ערך גליקמי נמוך. עשוי עבודת יד באצווה של מתכונים קטנים, הכופתאות עשויות באופן טבעי ללא צבעים מלאכותיים, ללא חומרים משמרים מלאכותיים, ללא חומרי טעם מלאכותיים וללא GMO  = מרכיבים מהונדסים גנטית.

ב AATU גאים מאוד בכל המוצרים ומציעים הזדמנות נהדרת להביא מזון טבעי ואבולוציוני המתאים במיוחד לחיות המחמד שלנו.

ב AATU מאמינים מכל הלב כי לאחר שנים של מחקר, תצפיות באמצעות טכנולוגיות מתקדמות והאזנה לאלפי בעלי כלבים, AATU הוא אחד המוצרים הטובים ביותר שחיית המחמד שלנו אי פעם תטעם.

אבל אל תיקחו את המילה שלנו כמובנת מאליה, תנו לבעל חיים שלכם להראות לכם את ההבדל!